KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17155129

nr 1715 5129

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Rhodin, "Stora Kränsö", 1934. Blandteknik, bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 31x27 ca

Utrop:

500 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 18:53:35